Jak to probíhá?

Než začneme stavět

NEZÁVISLÉ SETKÁNÍ A KONZULTACE

Při úvodním setkání si společně popovídáme o vaší vizi budoucího bydlení. Řeknete nám, jaké jsou vaše požadavky a přání, a my vám představíme všechny výhody spolupráce s naší společností, která staví domy na klíč za nejvýhodnějších podmínek na českém trhu.

FINANCOVÁNÍ

Na základě spolupráce s opravdovými experty na trhu hypoték jsme pro vás schopni zajistit nejvýhodnější financování přesně na míru a zahrnout do něj kromě samotné výstavby rodinného domu i pozemek a vybavení domu. Zároveň vás s námi díky zpětné platbě za provedené práce čeká včasné a bezproblémové čerpání hypotéky.

PROJEKT

Ve chvíli, kdy dostaneme zelenou od našeho finančního poradce ohledně vaší hypotéky, okamžitě začínáme jednat a na základě vámi odsouhlasené studii rodinného domu včetně rozpočtu začíná práce na projektu vašeho vysněného domu.

Nevíte si rady s vypracováním projektu, ale máte představu jak by Váš nový domov měl vypadat? Projektanti, se kterými spolupracujeme, Vám jsou k dispozici. Poradí Vám a připraví veškeré dokumenty k podání stavebního povolení či ohlášky na stavební úřad a samozřejmě zpracují i výrobní dokumentaci potřebnou k realizaci domu.

Máte zpracovaný projekt rodinného domu a zajímá Vás cena za kterou byste dům postavili s naší společností? Zašlete nám půdorys domu, pohledy a informaci k fázi dokončení a my Vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku.

STAVEBNÍ POVOLENÍ

Po dokončení projektu stavebník žádá o stavební povolení u domů nad 150m² zastavěné plochy. U domů do 150m² se žádá o ohlášení stavby. Vyřízení stavebního povolení/ohlášení stavby trvá většinou 2 - 3 měsíce. U stavebního povolení poté nabývá právní moc cca 3 týdny.


facebook BERKUCIO
instagram BERKUCIO
Script logo